Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, motoryzacji, urządzeń wspomagających hydranty, gaśnice oraz wodociągi. Marka BIATECH od lat należy do grona czołowych producentów bezpiecznych i nowoczesnych technologii serwisowych. Z nami łatwiej o dynamiczny rozwój Twojej firmy.

Co nas wyróżnia?

Firma BIATECH już od 15 lat sukcesywnie buduje markę kojarzoną z zaufaniem, rzetelnością oraz niezawodnością. W oparciu o tak bogate doświadczenie oferujemy produkty, które spełniają surowe normy i standardy technicznie. Ogromny nacisk kładziemy na innowacyjność i skuteczność rozwiązań, m.in. jeśli chodzi o hydranty, gaśnice oraz urządzenia przeciwpożarowe różnego typu. Stąd pewność, że w naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia i oprogramowanie na rynku.

Co proponujemy?

  • urządzenia do hydrantów
  • urządzenia do gaśnic
  • zestawy podnoszenia ciśnienia
  • oprogramowanie komputerowe do monitoringu przeglądów, prowadzenia dokumentacji oraz automatycznego powiadamiania klientów drogą SMS bądź E-MAIL

Kontakt

Skorzystaj z formularza kontaktowego bądź zadzwoń.

kontakt

Sklep

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu firmowego.

sklep