Polish English German Russian

Nasza Oferta

Profesjonalny sprzęt do serwisu urządzeń ppoż.

Oferta Szkoleń

szkolenie konserwatorów urządzeń PPOŻ

 

BIATECH to producent zaawansowanych technologicznie urządzeń pomiarowych do badania hydrantów oraz uniwersalnego oprogramowania dla przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy w poszukiwaniu coraz skuteczniejszych i pomocnych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, motoryzacji, urządzeń wspomagających hydranty, gaśnice oraz wodociągi.

szkolenie konserwatorów sprzętu PPOŻ

 

Kalendarz szkoleń

Szkolenia u ekspertów                                           

Wieloletnia obecność na rynku wzmacniania dynamicznym rozwojem stawia BIATECH w roli eksperta, od którego warto się uczyć. Jesteśmy gotowi podzielić się swoją wiedzą w ramach szkoleń dotyczących tematów, które są kluczowe w kontekście oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy szkolenia indywidualne dla naszych klientów oraz jako partner organizacyjny wspieramy szkolenia organizowane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Szkolenia konserwatorów hydrantów

W naszej bogatej ofercie można znaleźć szereg interesujących urządzeń, mających zastosowanie na polu hydrauliki, gaśnic oraz oprogramowania do nich. Nabycie umiejętności związanych z tymi zagadnieniami lub wyposażenie w nie zaufanego pracownika to inwestycja, która przynosi wymierne korzyści. Szkolenia konserwatorów hydrantów w BIATECH to jakościowy skok kwalifikacji, który umożliwia sprawne korzystanie z nowoczesnych rozwiązań dostępnych w branży hydraulicznej i przeciwpożarowej.

Szkolenia konserwatorów gaśnic

Urządzenia do serwisu gaśnic dostępne na naszej stronie to produkty z najwyższej półki, które stanowią idealne wyposażenie każdego warsztatu zajmującego się naprawą sprzętu pożarniczego. Serwisant gaśnic musi korzystać z rozwiązań bezpiecznych i jednocześnie skutecznych. Szkolenia konserwatorów gaśnic w BIATECH to gwarancja zdobycia niezbędnych kwalifikacji i umiejętności z zakresu konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego, które umożliwią fachową i kompetentną obsługę.

Szkolenia konserwatorów systemów oddymiania

Pożar może spowodować nawet drobna usterka instalacji elektrycznej albo ludzka nieuwaga, zapotrzebowanie na rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo jest więc czymś naturalnym. Skuteczny system oddymiania umożliwia sprawne odprowadzanie dymu oraz gorąca nagromadzonego w pomieszczeniach. Szkolenia konserwatorów systemów oddymiania w BIATECH zapewnią kwalifikacje niezbędne do prawidłowego dbania o stan techniczny tych urządzeń co przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa i bezawaryjności systemu w przypadku pożaru. 

Szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania SamSerwis

BIATECH jest firmą specjalizującą się, między innymi, w wysokiej klasy oprogramowaniu, które radykalnie podnosi sprawność działania firm, ułatwia zarządzanie sprzętem i prowadzenie ewidencji.

Nasze programy komputerowe to rozwiązanie korzystne dla każdego przedsiębiorstwa – dzięki nim przygotowywanie dokumentacji staje się prostsze, a prowadzenie ewidencji oraz pilnowanie czasookresów urządzeń sprzyja poprawie kontroli nad wszystkimi działaniami podejmowanymi przez firmę.

Nauczymy Cię jak prawidłowo korzystać z naszego oprogramowania i usprawnić Twoją pracę.

Sprawdź najbliższe terminy

Zapraszamy!


REGULAMIN SZKOLEŃ

←wróć do menu oferta

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook