Polish English German Lithuanian Russian
  • Strona główna
  • O nas
  • Aktualności
  • Kurs przygotowawczy dotyczący eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym

Kurs przygotowawczy dotyczący eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym

Miejsce szkolenia:Ul. Szosa Baranowicka 40, Zaścianki k.Białegostoku

Celem szkolenia jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu "E" na uzyskanie, bądź odnowienie ważności uprawnień na pomiary elektryczne.

Uczestnictwo w naszym szkoleniu pozwoli Państwu na zdobycie wiadomości z zakresu:

  • budowy i eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych niskiego napięcia
  • metod i zasad badania środków ochrony przeciwporażeniowej w układach elektroenergetycznych niskiego napięcia
  • urządzeń i instalacji w wykonaniu przeciwwybuchowym

 

Kurs przygotowuje do egzaminu w zakresie stanowisk:
- eksploatacji [E]
gdzie eksploatacja to podstawowe uprawnienie, a osoby po odbyciu szkolenia i zaliczeniu egzaminu mogą wykonywać pracę w zakresie przyznanym przez komisję egzaminacyjną.
- dozoru [D]
gdzie dozór dedykowany jest osobom zarządzającym pracownikami lub bezpośrednio do pracodawców, którzy nadzorują pracę innych pracowników posiadających uprawnienia eksploatacyjne, pracujących przy eksploatacji urządzeń, instalacji lub sieci elektroenergetycznych.
Szkolenie z zasad wykonywania pomiarów elektrycznych składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną.
Po ukończeniu kursu oraz uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu przed komisją powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki uczestnicy kursu otrzymają stosowne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji (bądź dozoru) określonych urządzeń, instalacji i sieci energetycznych.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Zapisz się on-line

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
centrala 500221909 wew. 3
tel. 504793107
www. wyślij wiadomość

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook