Polish English German Lithuanian Russian

Szkolenia konserwatorów systemów oddymiania oraz konserwatorów oświetleń awaryjnych i ewakuacyjnych

 

Serdecznie zapraszamy na dwa dni szkoleń dla konserwatorów sprzętu przeciwpożarowego.

Podczas szkoleń zaprezentowane i omawiane są wymagania prawne oraz wiedza techniczna w przedmiotowym zakresie, wynikająca z dokumentów normalizacyjnych, oraz z wieloletnich doświadczeń firmy BIATECH w zakresie prowadzenia konserwacji urządzeń i instalacji ochrony przeciwpożarowej. Każde szkolenie obejmuje również część praktyczną przeprowadzaną na specjalistycznym sprzęcie.

07.11.2018 - Szkolenie konserwatorów systemów oddymiania

- zakres tematyczny szkolenia szeroko obejmuje problematykę przeglądów i serwisów pneumatycznych i elektrycznych systemów oddymiania.

08.11.2018 - Szkolenie konserwatorów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

- tematyka szkolenia porusza głównie zasady prawidłowej instalacji i konserwacji oświetlenia awaryjnego wraz z wymaganiami technicznymi, doborem podzespołów, opraw awaryjnych oraz przeglądami.

Czas trwania szkolenia:   2 dni po ok. 6-8 godzin

Miejsce szkolenia: Kraków

Szkolenie skierowane jest do:

W szkoleniach mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, które są zainteresowane zdobyciem wartościowej wiedzy i umiejętności, jak również osoby zajmujące się konserwacją instalacji i urządzeń PPOŻ, a chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w określonym zakresie.

Uczestnicy szkoleń otrzymują imienne, bezterminowe zaświadczenia potwierdzające ukończenia szkolenia w określonym zakresie.

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza szkoleniowego oraz dokonanie przedpłaty:       http://biatech.pl/menu/formularze-kontaktowe/szkolenia

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń, chętnie odpowiemy na każde pytanie.


Mariola Kobosko
Specjalista ds. szkoleń

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 504 793 107

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook