Polish English German Lithuanian Russian

Szkolenia konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych

Celem szkolenia  jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzyteoretycznej oraz praktycznej na temat zasad prawidłowego wykonywania przeglądów i konserwacji  hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych.

szkolenie

Podczas szkolenia zaprezentowane i omawiane są wymagania prawne oraz wiedza techniczna w przedmiotowym zakresie, wynikająca z dokumentów normalizacyjnych, oraz z wieloletnich doświadczeń firmy BIATECH w zakresie prowadzenia konserwacji urządzeń i instalacji ochrony przeciwpożarowej.

szkolenie

Uczestnicy szkolenia otrzymują opracowane materiały szkoleniowe.

Szkolenie skierowane jest do osób wykonujących usługi w zakresie konserwacji instalacji hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych, a także zainteresowanych zdobyciem niezbędnej wiedzy w tym zakresie oraz poszerzeniem zakresu własnych kwalifikacji.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które przesłały formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej i dokonały przedpłaty.  

szkolenie

W szkoleniu mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, które są zainteresowane nabyciem wartościowej wiedzy i umiejętności oraz osoby zajmujące się konserwacją instalacji hydrantowych i węży, a chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prowadzenia konserwacji hydrantów urządzeniami firmy BIATECH.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

szkolenie

Program szkolenia

 

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook