Polish English German Lithuanian Russian

Szkolenie konserwatorów drzwi i zamknięć przeciwpożarowych

Celem szkolenia jest doskonalenie wiedzy z zakresu doboru, montażu i konserwacji drzwi lub innych zamknięć przeciwpożarowych w obiektach budowlanych.

Podczas szkolenia zaprezentowane i omówione są wymagania prawne oraz wiedza techniczna w przedmiotowym zakresie, wynikająca z dokumentów normalizacyjnych oraz z wieloletnich doświadczeń firmy BIATECH w zakresie ochrony ppoż. drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych.

Szkolenie konserwatorów zamknięć przeciwpożarowych - Biatech

Uczestnicy szkolenia uzyskują imienny certyfikat kwalifikacji potwierdzający ukończenie szkolenia w zakresie ochrony ppoż. drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych. Uczestnicy szkolenia otrzymują również opracowane materiały szkoleniowe.

Szkolenia skierowane jest do:

  • instalatorów i konserwatorów drzwi przeciwpożarowych;
  • osób zamawiających przedmiotowy sprzęt z jednostek ochrony przeciwpożarowej;
  • w szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które w przesłały formularz szkoleniowy dostępny na naszej stronie internetowej i dokonały przedpłaty
  • w szkoleniu mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, które są zainteresowane zdobyciem wartościowej wiedzy i umiejętności oraz osoby zajmujące się przeglądem i montażem drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych a chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prowadzenia konserwacji urządzeniami firmy BIATECH.

szkolenie konserwatorów drzwi ppoż

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkoleń, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Program szkolenia

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook