Polish English German Lithuanian Russian

Nasza Oferta

Profesjonalny sprzęt do serwisu urządzeń ppoż.

Serwis urządzeń

Serwis urządzeń, urządzenia konserwatorskie – profesjonalne wsparcie techniczne BIATECH.

Zaawansowana technologia wiąże się z koniecznością regularnej kontroli stanu technicznego urządzeń. Produkty BIATECH nie są wyjątkiem od tej reguły, dlatego prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń.

Jak działa serwis urządzeń BIATECH?

W procesie przeglądu technicznego oraz napraw sprzętu stawiamy wyłącznie na urządzenia konserwatorskie wysokiej jakości. Nowoczesna technologia wsparta bogatym doświadczeniem naszych specjalistów przekłada się na efektywność serwisu BIATECH – diagnozujemy trafnie, naprawiamy sprawnie i wystawiamy certyfikaty poświadczające uzyskane wyniki.

Serwis urządzeń oferuje:

  • Serwis gwarancyjny zapoznaj się ze szczegółami gwarancji sprzętu BIATECH – aktualny serwis to pewność otrzymania pomocy w razie najdrobniejszej usterki oraz pomocy związanej z użytkowaniem produktów.
  • Serwis po 24-miesięcznej gwarancji fachowa i szybka pomoc na atrakcyjnych warunkach, wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a my zajmujemy się rozwiązaniem problemu.
  • Wzorcowanie i kalibracja wykonujemy dokładne testy pozwalające ocenić przydatność do wykonywania pomiarów, wydajemy również certyfikaty informujące o spełnieniu wymagań przez dane urządzenie.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty serwisowej.

  wróć do menu oferta

Dane Teleadresowe

Adres:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki

poczta@biatech.pl
500221909
Adres do korespondencji:
BIATECH sp. z o.o.
Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Facebook